about-split

O nás

Vážení zákazníci, vítejte na našich stránkách a e-shopu. Restaurace SPLIT se nachází v Opavě blízko nemocnice na Olomoucké ulici. Byla znovu otevřena po kompletní rekonstrukci 1. 9. 2015 provozovatelem s mnoha letou zkušeností v hostinské činnosti. Nabízíme rozmanitou kuchyni, vařenou vždy z čerstvých surovin za použití moderních technologických postupů a sezónních ingrediencí. Vybrat si můžete z tradičních hotových jídel, pokrmů minutkové kuchyně a sortimentu pravé italské pizzy. Tu pečeme v kamenné peci na bukovém dřevě.

about-split-1

Polední menu podáváme po celý týden od 11 do 14 hodin za přijatelné ceny s možností dovozu. Samozřejmostí je i bohatá nabídka nápojů – dvě tanková piva Ostravar Premium12° a Ostravar Original 10°, Pilsner Urguell, čepovaná Kofola, celoroční nabídka míchaných nápojů, exkluzivní káva Mauro a širokou nabídku kvalitních vín z rodinného vinařství Plaček. Nabízíme pořádání rodinných oslav, firemních večírků a prezentací, smutečních hostin. Pro tyto účely je k dispozici extrovna s kapacitou 80 míst a malý salonek s 30 místy. Stavte se k nám i s dětmi, které se zabaví v dětském koutku s hračkami i televizí. Během letní sezóny můžete posedět na letní zahrádce.

about-split-2

Restaurace SPLIT také pořádá každý rok akce jako Silvestr, domácí zabijačku, Retro ples, vinobraní, oslavu narozenin SPLITU. Veškeré informace o pořádání akcí se dozvíte v novinkách tady na webu nebo na facebooku Split. Od roku 2016 máme zřízený rozvoz jídel, která si můžete objednat zde na webu nebo telefonicky. Po celý týden rozvážíme rovněž již zmíněné polední menu. Platit můžete v hotovosti, stravenkami, ale rovněž akceptujeme platební karty. Obslouží Vás příjemný a profesionální personál, který se pokusí splnit veškeré Vaše představy, přání a požadavky, abyste si mohli plnými doušky užít posezení v naší Restauraci SPLIT. Srdečně se těšíme na Vaši návštěvu. Tým restaurace SPLIT